Kilpailupäivä 24.05.2012, VIP 14.05.2012
Järjestyspaikkana toimii Freistingar
vastuuhenkilönä toimii Annika N. VRL-10352
jokaiseen luokkaan otetaan max. 30 osallistujaa.
ratsastaja saa tuoda joka luokkaan kolme (3) hevosta.
yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan!
voit osallistua vain tietyn päivän kilpailuun otsikoimalla krj + kutsun numero!
osallistuminen kaikkiin kilpailuihin tapahtuu sähköpostiin yippee98@windowslive.com otsikolla krj 9-12 seuraavanlaisessa muodossa;
Luokka nro [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu mahd. VH-tunnus <*br> (poista tähti!)
Luokka 1, Helppo B
1. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Dragonera
2. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Ylypiä
3. Hauru (VRL-08679) - Delodilidiah
4. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Lumitykki
5. Annika N (VRL-10352) - Kaboom B
6. Pierre (VRL-10531) - Harmin Humi-Tutti
7. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Omialtaanen
8. Ziki (VRL-05965) - Sügisene päike VH05-060-9394
9. Procella (VRL-05332) - Circadian VH12-037-0006
10. yersinio (VRL-06303) - Guess v.d. Duren
11. Wenla (VRL-00116) - SA Ghazale ox VH11-003-0017
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567
13. Wenla (VRL-00116) - SA Zaza ox VH11-003-0049
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Thomas
15. Hauru (VRL-08679) - Vermont Dilemercy
16. yersinio (VRL-06303) - Duren Beletje
17. Pulmu N. (VRL-00102) - Waikiki Wedding Vegas
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Hupulaanen
19. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Sonyah
20. Cric (VRL-05961) - April DK VH11-027-0204
21. Hauru (VRL-08679) - Mortal Niobe
22. Wenla (VRL-00116) - SA Mariyah ox VH11-003-0046
23. Cric (VRL-05961) - Fresnoy Palma's VH11-022-0081
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438
25. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Black Scorpions
26. Annika N (VRL-10352) - Shannye Diva
27. Pierre (VRL-10531) - Välkkeen Pirra
28. Annika N (VRL-10352) - Melting Marilis
29. Pierre (VRL-10531) - Turjakkeen Tarantella
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
Luokka 2, Helppo A
1. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Izefia
2. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Kares
3. Annika N (VRL-10352) - Hommikul HVL
4. yersinio (VRL-06303) - Duren Mielus
5. Cric (VRL-05961) - Hurricane FU VH11-029-0187
6. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Grand
7. Frida (VRL-05826) - Taifun's Chevalier
8. Wenla (VRL-00116) - SA Shamiera ox VH11-003-0023
9. Procella (VRL-05332) - Majestic Wind VH12-017-0251
10. Cric (VRL-05961) - Proctor VIE VH11-027-0050
11. Wenla (VRL-00116) - SA Rahsheda ox VH11-003-0062
12. Milja (VRL-00692) - Derbyn Liselotte
13. Procella (VRL-05332) - Saraghrar VH12-037-0008
14. Procella (VRL-05332) - Interagro VH12-037-0005
15. Annika N (VRL-10352) - Taikakuun Nella
16. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Hurpales
17. Annika N (VRl-10352) - Fiktion Reetu
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
19. Hauru (VRL-08679) - Snipe Pendragon
20. Milja (VRL-00692) - Aavan Setrina
21. Hilma (VRL-10350) - Halagüeño d'Amelie
22. Hauru (VRL-08679) - Mission Penny
23. yersinio (VRL-06303) - Duren Vjaley
24. yersinio (VRL-06303) - Duren Oceanus
25. Pulmu N. (VRL-00102) - Ventosa Woods
26. Hauru (VRL-08679) - Avenuir Delta
27. Ziki (VRL-05965) - Meera VH05-060-7875
28. Ziki (VRL-05965) - Shamrock's Viktor
29. Wenla (VRL-00116) - SA Ashmal Bahera ox VH11-003-0061
30. Cric (VRL-05961) - Rebentos Janneke VH11-027-0029
Luokka 3, Helppo A
1. Ziki (VRL-05965) - Shamrock's Viktor
2. Procella (VRL-05332) - Majestic Wind VH12-017-0251
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Mielus
4. Cric (VRL-05961) - Rebentos Janneke VH11-027-0029
5. Wenla (VRL-00116) - SA Shamiera ox VH11-003-0023
6. Hauru (VRL-08679) - Snipe Aye Vicious
7. Frida (VRL-05826) - Taifun's Chevalier
8. Hilma (VRL-10350) - Halagüeño d'Amelie
9. Cric (VRL-05961) - Madame NLD VH11-029-0334
10. Hauru (VRL-08679) - Blendville's Chanel Amira
11. Procella (VRL-05332) - Interagro VH12-037-0005
12. yersinio (VRL-06303) - Duren Oceanus
13. yersinio (VRL-06303) - Duren Vjaley
14. Annika N (VRL-10352) - Taikakuun Nella
15. Procella (VRL-05332) - Saraghrar VH12-037-0008
16. Pulmu N. (VRL-00102) - Colours Upside WAS
17. Milja (VRL-00692) - Hiltu
18. Annika N (VRl-10352) - Fiktion Reetu
19. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Welhotar
20. Milja (VRL-00692) - Jäpäkän Vilhaartti
21. Pulmu N. (VRL-00102) - Heartbreaker II
22. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Puya
23. Wenla (VRL-00116) - SA Rahsheda ox VH11-003-0062
24. Cric (VRL-05961) - Gossen DK VH11-027-0201
25. Ziki (VRL-05965) - Meera VH05-060-7875
26. Wenla (VRL-00116) - SA Ashmal Bahera ox VH11-003-0061
27. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Kares
28. Hauru (VRL-08679) - Evangeline af Disgaard
29. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
30. Milja (VRL-00692) - Kasarmin Heinähelmiina
Luokka 4, Vaativa B
1. Nenna (VRL-02377) - Aavan Hilma
2. Ziki (VRL-05965) - Lootma Sõber KUR VH05-060-9186
3. Cric (VRL-05961) - Casanova DK VH11-027-0202
4. Sonju (VRL-03951) - Freistingarin Ilo-Hertta
5. Sonju (VRL-03951) - Freistingarin Jasper
6. yersinio (VRL-06303) - Vulcanus v.d. Duren
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ketku VH11-018-1372
8. Hauru (VRL-08679) - Alcazar af Gadereng
9. Pierre (VRL-10531) - Retku HUI
10. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
11. Pulmu N. (VRL-00102) - Chilin Chili
12. Nenna (VRL-02377) - Moon Britta
13. Annika N (VRL-10352) - Koston Manaaja
14. Pulmu N. (VRL-00102) - Silvestre
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Meriitti VH11-018-1609
16. Hauru (VRL-08679) - Yanhoven Randalf
17. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton
18. yersinio (VRL-06303) - Duren Diary
19. Annika N (VRL-10352) - Aavan Kielo
20. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus
21. Cric (VRL-05961) - Cricin Julia VH12-018-0227
22. Wenla (VRL-00116) - SA Faizah ox VH11-003-0027
23. Cric (VRL-05961) - Pieni Suuri Metsänkeiju
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kelo VH11-018-1608
25. Wenla (VRL-00116) - SA Al-Shamil ox VH11-003-0309
26. Hauru (VRL-08679) - Sirius
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Balten
28. Pulmu N. (VRL-00102) - La Puma
29. Wenla (VRL-00116) - SA Al-Fayyad ox VH05-003-3935
30. Nenna (VRL-02377) - Riiviöiden Valve
Luokka 5, Vaativa B
1. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Whisper
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Balten
3. Annika N (VRL-10352) - Aavan Kielo
4. Hauru (VRL-08679) - Snipe Logan
5. Sonju (VRL-03951) - Freistingarin Ilo-Hertta
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kelo VH11-018-1608
7. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Velmu
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Diary
9. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Pontiac
10. Hilma (VRL-10350) - Dirty Dancer
11. Annika N (VRL-10352) - Koston Manaaja
12. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tarkka-ampuja
13. Wenla (VRL-00116) - SA Al-Fayyad ox VH05-003-3935
14. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko
15. Cric (VRL-05961) - Conrad v. Bahnhof VH11-027-0043
16. Ziki (VRL-05965) - Lootma Sõber KUR VH05-060-9186
17. Wenla (VRL-00116) - SA Faizah ox VH11-003-0027
18. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori
19. Hauru (VRL-08679) - Queen Anne's Revenge
20. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
21. Wenla (VRL-00116) - SA Al-Shamil ox VH11-003-0309
22. Cric (VRL-05961) - Biscuit Luxus
23. Nenna (VRL-02377) - DWS's Serene
24. yersinio (VRL-06303) - Vulcanus v.d. Duren
25. Hauru (VRL-08679) - Perlemor
26. Pulmu N. (VRL-00102) - Puddle Vegas
27. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Même
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Meriitti VH11-018-1609
29. Cric (VRL-05961) - Pieni Suuri Metsänkeiju
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ketku VH11-018-1372
Luokka 6, Vaativa B
1. idam (VRL-07597) - Nyas Elena
2. Pulmu N. (VRL-00102) - Puddle Vegas
3. Cric (VRL-05961) - Casanova DK VH11-027-0202
4. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Soldier
5. Annika N (VRL-10352) - Aavan Juliana
6. Annika N (VRL-10352) - Milkan Musta-Ritari
7. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Etuilija
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Taavet
9. Milja (VRL-00692) - Steekin Peetu
10. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Eversti
11. Cric (VRL-05961) - Cricin Elias VH11-018-0917
12. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti
13. Hauru (VRL-08679) - Snipe Florian
14. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki
15. yersinio (VRL-06303) - Duren Morren
16. Cric (VRL-05961) - Mistyfall's Fizette VH11-027-0048
17. Sonju (VRL-03951) - Freistingarin Jasper
18. idam (VRL-07597) - Mistcliff Idya
19. ella (VRL-10632) - Koston Helmi
20. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Liselotte
21. Hauru (VRL-08679) - Napoleon
22. Hilma (VRL-10350) - Dirty Dancer
23. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Usher
24. ella (VRL-10632) - Fiktion Korri
25. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Whisper
26. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti
27. Hauru (VRL-08679) - Snipe Rubik
28. idam (VRL-07597) - Riot Divaqueen
29. Annika N (VRL-10352) - Väinölän Diesel
30. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Même